
Колесо для тачки 4.10/3.50-4, пінополіуретанове, вісь 20 мм
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-2783
522 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пінополіуретанове колесо має покришку яка виконана з якісного пінополіуретану та диск виконано з якісної сталі, завдяки цьому колесо не боїться гострих предметів на дорозі та має оптимальну м'якість, щоб поглинати нерівності поверхні. Колесо має стандартні розміри і підходить для будь-якого тачка або візка від звичайної садової до важкої вантажної. У маточину колеса вставлено два якісні підшипники, залишається тільки одягнути на вісь і зафіксувати колесо. Перед покупкою дивіться характеристики діаметр осі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Колесо |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.35 кг |
| Ось | 20 мм |
| Довжина ступі | 70 мм |
| Діаметр | 260 мм |
| Навантаження на колесо | 100 кг |
| Тип шини | Лита |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 522 ₴

