
Колесо на візок в зборі, пневматична 4.00-8
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-943
428 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колесо пневматичне призначене для садово-будівельних тачок та інших засобів для пересування вантажів. Колесо має сталевий диск із встановленими по обидва боки кульковими підшипниками, таким чином Ви зможете легко встановити на вісь. На диску встановлена бюджетна пневматична шина з камерою, встановлюється на диск методом бортування і при необхідності Ви з легкістю її поміняєте. Диск пофарбований фарбою для збільшення терміну експлуатації. За правильних умов використання колесо прослужить досить довго, максимальне навантаження 150 кілограмів, максимальна швидкість кілометрів на годину, а висота перешкоди не вище 5% від загального діаметра колеса.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ступі | 58 мм |
| Діаметр | 390 мм |
| Навантаження на колесо | 150 кг |
| Тип комплектуючого | Колесо |
| Тип шини | Пневматична |
| Ширина | 92 мм |
| Ось | 16 мм |
- Ціна: 428 ₴

