
Покришка для тачки 4.00-8 Sosoon, висока якість
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-2832
493 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покришка для тачки підходить на заміну встановленої раніше зношеної покришки на колесо. Дана покришка містить не менше 45% каучуку - набагато краще і щільніше за свої стандартні аналоги. Вона м'якіша і не боїться низьких температур, у неї дуже міцний протектор і корт, що забезпечує їй надійніший захист від проколів. Покришки мають стандартний розмір і легко сідають на будь-який диск відповідного діаметра. Ця покришка має кращі техніко-фізичні властивості на відміну від звичайної, тому вона прослужить набагато довше. Здійснити заміну покришки можна навіть у домашніх умовах без допомоги спеціалістів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Індекс навантаження шини | 40 |
| Індекс швидкості | A6 |
| Виробник | Sosoon |
| Країна виробник | Китай |
| Посадковий діаметр шини | 8" |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Тип | Камерна "TT" |
| Ширина шини | 4" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 8" |
| Повнопрофільна шина | Немає |
| Тип комплектуючого | Покришка |
- Ціна: 493 ₴

