
Колесо візка 3.00-8, лите
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-4731
464 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
4731, Колесо візка 3.00-8, лите, KD-4731, 578.00грн., KD-4731, , Колеса, покрышки, камеры, промышленные колеса, грунтозацепы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Тип комплектуючого | Колесо |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.7 кг |
| Ось | 20 мм |
| Довжина ступі | 74 мм |
| Діаметр | 310 мм |
| Матеріал диска | Метал |
| Тип шини | Лита |
| Ширина | 74 мм |
- Ціна: 464 ₴

