
Колесо візка 3.00-7, лите, 20 вісь
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-2777
406 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колесо лите призначене для тачок та візків будь-яких конструкцій та призначень. Основним плюсом литого колеса є те, що його неможливо проколоти, завдяки цьому даний вид колеса можна застосовувати на будь-яких виробництвах та складах без побоювань. Лите колесо має сталевий диск та покришку виконану з цільного шматка гуми, що надає йому ще більшої зносостійкості. У маточину з обох боків вставлено два підшипники, для надійного кріплення на вашій осі. Перед покупкою дивіться характеристики діаметр осі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ось | 20 мм |
| Довжина ступі | 74 мм |
| Діаметр | 325 мм |
| Навантаження на колесо | 100 кг |
| Стан | Нове |
| Тип комплектуючого | Колесо |
| Тип шини | Лита |
| Ширина | 58 мм |
- Ціна: 406 ₴

