
Колесо пенополиуретановое на тележку 2.50-4, 20 ось
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KM-4752
360 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
4752, Колесо пенополиуретановое на тележку 2.50-4, 20 ось, KM-4752, 578.00грн., KM-4752, General, Колеса, покрышки, камеры, промышленные колеса, грунтозацепы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Диск |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.95 кг |
| Ось | 20 мм |
| Довжина ступі | 70 мм |
| Діаметр | 215 мм |
| Тип шини | Пінополіуретанова |
| Ширина | 55 мм |
| Матеріал диска | Метал |
| Тип комплектуючого | Колесо |
- Ціна: 360 ₴

