
Колесо на тачку (візок), лите 3.00-7/204, діаметр 335 мм
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-941
410 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колесо для садової тачки або візка, має литу конструкцію, яка добре себе зарекомендувала в різних сферах малої механізації, такі як: тачки будівельні, городні та промислові, а також для створення рухомого шасі для зварювального апарату та повітряного компресора. Колесо складається із збірного з двох частин диска, що з'єднуються п'ятьма нержавіючими болтами, така конструкція забезпечує швидку і надійну заміну покришки без особливих зусиль, а лита покришка не боїться проколів і розрахована на високі навантаження.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Ось | 20 мм |
| Довжина ступі | 68 мм |
| Діаметр | 335 мм |
| Навантаження на колесо | 80 кг |
| Стан | Нове |
| Тип комплектуючого | Колесо |
| Тип шини | Лита |
| Ширина | 75 мм |
- Ціна: 410 ₴

