
Ролик для візка чавунний 80/70, з підшипником
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-3245
365 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
3245, Ролик для візка чавунний 80/70, з підшипником, KD-3245, 455.00грн., KD-3245, General, Колеса и ролики для гидравлических тележек
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ось | 20 мм |
| Довжина ступі | 70 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| Матеріал диска | Чавун |
| Навантаження на колесо | 700 кг |
| Тип комплектуючого | Колесо |
| Тип шини | Поліуретан |
| Ширина | 70 см |
- Ціна: 365 ₴

