
Поворотне колесо 160 мм
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-3186
383 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поворотне колесо має кронштейн з оцинкованого металу, але замість звичайного майданчика для кріплення з 4 болтами встановлений інший кронштейн із болтом, який легко можна закріпити звичайною гайкою. У місці з'єднання майданчика з кронштейном встановлений кульковий підшипник для легшого повороту колеса, а щоб уникнути потрапляння забруднень у поворотний вузол є спеціальний пильовик. Саме колесо має штампований диск з оцинкованого металу та голчастий підшипник, який витримує великі навантаження, ніж звичайний. Для забезпечення плавного ходу встановлена шина з литої гуми.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Поворотне | Так |
| Прогумоване | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал диска | Метал |
| Ширина | 40 см |
| Діаметр | 160 мм |
| Тип комплектуючого | Колесо |
| Тип шини | Лита |
| Навантаження на колесо | 145 кг |
| Висота до кронштейна | 190 мм |
| Діаметр різьби | 14 мм |
| Висота штиря | 45 мм |
- Ціна: 383 ₴

