
Колесо пінополіуретанове на візок 2.50-4
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-2779
360 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колесо для тачки виконане з пінополіуретану це єдине у своєму роді колесо, яке має кращі властивості і не має недоліків. По-перше, воно не боїться проколів на відміну від пневматичного колеса, а по-друге воно м'якше ніж лите і відмінно гасить нерівності покриття. Колесо має диск виготовлений з якісного пластика та покришку повністю виконану з поліуретану. У маточину вставлено два підшипники, для оптимальної фіксації колеса на вашій осі. Перед покупкою дивіться характеристики діаметр осі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Колесо |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.83 кг |
| Довжина ступі | 70 мм |
| Діаметр | 210 мм |
| Навантаження на колесо | 100 кг |
| Тип шини | Лита |
| Ширина | 60 мм |
| Ось | 20 мм |
- Ціна: 360 ₴

