
Покришка для велосипеда 26x2.125, (57-559), Wanda W2014, Антипрокол 3 мм.
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: VP004478
372 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покришка для велосипеда 26x2.125, (57-559), Wanda W2014, Антипрокол 3 мм. виготовлена з великим вмістом чистого каучуку, проте досягається максимально ефективний баланс між м'якістю, зчепленням і стиранням покришки, що надає більшого термін експлуатації та найкраще зчеплення з дорогою. Цей тип протектора потрібно вибирати, якщо Ви пересуваєтеся ґрунтовими дорогами, бездоріжжям, брудом і піском. Вона має масивні шипи на всій поверхні та чудову бічну підтримку, що дає змогу максимально контролювати Ваш транспортний засіб на складних типах покриття. Покришка має антипрокольний шар, це спеціальне потовщення бігової доріжки, яке дає змогу захищати Вашу камеру від різноманітних колючок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wanda |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Гума |
| Посадковий діаметр шини | 26" |
| Призначення | Міський/дорожній |
| Стан | Новий |
| Тип шини | Позашляхові |
| Ширина шини | 2.125 |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | 57 см |
| Вага | 1.24 кг |
| Гарантійний термін | 0.5 міс |
- Ціна: 372 ₴

