
Покрышка для велосипеда 28x1.75, (47-622), 700x45C, Wanda P1134, Антипрокол 3 мм
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: VP004484
365 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покрышка для велосипеда 28x1.75, (47-622), 700x45C, Wanda P1134, Антипрокол 3 ммПокрышка для велосипеда 28x1.75, (47-622), 700x45C, Wanda P1134, Антипрокол 3 мм виготовлена з великим вмістом чистого каучуку, таким чином досягається максимально ефективний баланс між м'якістю, зчепленням і стиранням покришки, що надає більший термін служби та краще зчеплення з дорогою. Дана покришка є полусліковою вона призначена як для асфальту, так і для ґрунтових доріг, завдяки бічним грунтозацепам. За допомогою їх покришка поводиться передбачувано на ґрунтових дорогах, а завдяки біговій доріжці по центру вона досить комфортно їде по асфальту. Але при цьому має менший накат ніж слікова покришка. Покришка має антипрокольний шар, це спеціальне потовщення бігової доріжки, що дозволяє захищати Вашу камеру від різноманітних колючок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wanda |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Гума |
| Посадковий діаметр шини | 28" |
| Призначення | Міський/дорожній |
| Стан | Новий |
| Тип шини | Полусліки |
| Ширина шини | 1.75 |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | 47 см |
| Вага | 1.11 кг |
| Гарантійний термін | 0.5 міс |
- Ціна: 365 ₴

