
Колесо для візка 4.10/3.50-4, пневматичне, розбірний диск
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-4719
406 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колесо пневматичне 4.10/3.50-4 під 20 мм на тачку або візок має два підшипники у ступиці встановлені з обох боків диска, особливістю даного колеса є його розбірний диск, що полегшує монтаж та демонтаж покришки при проколі. Надувне колесо має низку переваг перед звичайним колесом. Пневматичне колесо досить м'яке в ходу і має амортизаційні властивості. Це колесо можна встановлювати на будь-які види тачок або візків. Пневматичне колесо можна регулювати за м'якістю та вантажопідйомністю, зменшуючи або збільшуючи тиск у камері. У маточину колеса по обидва боки вставлено два підшипники для надійної фіксації на осі. При виборі потрібно враховувати діаметр Вашої осі, щоб колесо ідеально на неї підійшло.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Диск |
| Тип комплектуючого | Колесо |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ось | 20 мм |
| Довжина ступі | 80 мм |
| Діаметр | 257 мм |
| Тип шини | Пневматична |
| Ширина | 80 мм |
| Матеріал диска | Метал |
- Ціна: 406 ₴

