
Покришка на велосипед Deli Tire SA-239, 26x2.10
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KN-7983
333 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покришка на велосипед Deli Tire SA-239, 26x2.10 виготовлена з великим вмістом чистого каучуку, таким чином досягається максимально ефективний баланс між м'якістю, зчепленням і стиранням покришки, що надає більший термін служби та краще зчеплення з дорогою. Даний вид протектора потрібно вибирати якщо ви пересуваєтеся по ґрунтових дорогах, бездоріжжю, бруду і піску. Вона має масивні шипи по всій поверхні та відмінну бічну підтримку, що дозволяє максимально контролювати ваш транспортний засіб на складних типах покриття.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deli Tire |
| Країна виробник | Індонезія |
| Матеріал | Гума |
| Посадковий діаметр шини | 26" |
| Тип шини | Позашляхові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.9 кг |
| Призначення | Гірські MTB, Міської/дорожній, Шосейний |
| Ширина шини | 5.1" |
- Ціна: 333 ₴

