
Покрышка для велосипеда 29x2.10, (54-622), Wanda W2030
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-8785
303 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покрышка для велосипеда 29x2.10, (54-622), Wanda W2030 виготовлена з великим вмістом чистого каучуку, таким чином досягається максимально ефективний баланс між м'якістю, зчепленням і стиранням покришки, що надає більший термін служби та краще зчеплення з дорогою. Даний вид протектора потрібно вибирати якщо ви пересуваєтеся по ґрунтових дорогах, бездоріжжю, бруду і піску. Вона має масивні шипи по всій поверхні та відмінну бічну підтримку, що дозволяє максимально контролювати ваш транспортний засіб на складних типах покриття.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wanda |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Гума |
| Посадковий діаметр шини | 29" |
| Призначення | Міський/дорожній |
| Стан | Новий |
| Тип шини | Позашляхові |
| Ширина шини | 2.125 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.03 кг |
| Гарантійний термін | 0.5 міс |
| Ширина | 57 см |
- Ціна: 303 ₴

