
Колесо на тачку 2.50-4, пневматичну
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-2788
284 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колесо пневматичне в зборі поставляється повністю готове до встановлення на Вашу тачку або візок, підходить для будь-яких видів від садових до вантажних. Колесо має сталевий диск, який чудово переносить всі моменти експлуатації. Пневматичне колесо можна регулювати за м'якістю та вантажопідйомністю, зменшуючи або збільшуючи тиск у камері. У маточину колеса по обидва боки вставлено два підшипники для надійної фіксації на осі. При виборі потрібно враховувати діаметр Вашої осі, щоб колесо ідеально на неї підійшло.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Диск |
| Тип комплектуючого | Колесо |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ось | 20 мм |
| Довжина ступі | 70 мм |
| Діаметр | 225 мм |
| Тип шини | Пневматична |
| Ширина | 57 мм |
| Матеріал диска | Метал |
- Ціна: 284 ₴

