
Колесо 3.00-4 (260*85), пневматичне, 20 вісь на ролику
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-2789
338 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пневматичне колесо має диск виконаний з якісного пластику. І покришку з камерою однієї на нього. Основною перевагою пневматичного колеса є те, що Ви можете регулювати ступінь його жорсткості в залежності від Ваших потреб. Також завдяки підкачування коліс можна возити більш важкі вантажі на відміну від цілісних коліс. У ступиці встановлено роликовий підшипник по всій довжині маточини. Колесо легко підходить для будь-яких тачок від садових до вантажних. Перед покупкою дивіться характеристики діаметр осі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Колесо |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | 85 мм |
| Діаметр | 260 мм |
| Ось | 20 мм |
| Тип шини | Пневматична |
| Довжина ступі | 70 мм |
| Матеріал диска | Пластик |
- Ціна: 338 ₴

