
Колесо лите 200 мм для візка
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-3209
279 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колесо лите на тачку діаметром 200 мм або візок має два підшипники у ступиці під 17 мм вісь, встановлені з обох боків диска. Лите колесо має низку переваг перед звичайним колесом. Лите колесо не боїться гострих речей та проколів, так як воно повністю виготовлене з цільної твердої гуми, тому його можна експлуатувати в будь-якій обстановці та на будь-якій поверхні. Дане колесо не потрібно постійно підкачувати і завжди готове до роботи. Це колесо можна встановлювати на будь-які види тачок або візків. Колісний диск повністю виготовлений з металу і разом з литою покришкою надають колесу відмінні властивості і вона дуже повільно піддається зношуванню на відміну від пневматичної покришки. Диск цієї моделі колеса має розбірну конструкцію, половинки з'єднані болтами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Тип комплектуючого | Колесо |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ось | 17 мм |
| Довжина ступі | 50 мм |
| Діаметр | 200 мм |
| Матеріал диска | Метал |
| Навантаження на колесо | 235 кг |
| Тип шини | Лита |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 279 ₴

