
Покришка з камерою на візок, 4.00-6, 6/8PR
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: VP004660
253 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покришка з камерою, пневматична застосовується для заміни старої через проколювання або поріз, на відміну від колеса в зборі, має меншу вартість, необхідно тільки загострити нову покришку на диск і накачати його. Ця модель має гарні зносостійкі показники.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 4.0 |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 6" |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Норма кількості шарів | 6PR |
| Посадковий діаметр шини | 6" |
| Призначення | Селхоспотехніка |
| Тип | Камерна "TT" |
| Тип комплектуючого | Покришка |
- Ціна: 253 ₴


