
Покришка для тачки з камерою 3.00-8, 6PR
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-7358
259 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
7358, Покришка для тачки з камерою 3.00-8, 6PR, KD-7358, 330.00грн., KD-7358, General, Колеса, покрышки, камеры, промышленные колеса, грунтозацепы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Тип комплектуючого | Покришка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Норма кількості шарів | 8PR |
| Посадковий діаметр шини | 8" |
| Призначення | Селхоспотехніка |
| Тип | Камерна "TT" |
| Ширина шини | 3" |
- Ціна: 259 ₴

