
Покришка 4.00-8 (4.80/4.00-8) з камерою до візка 4PR
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: VP000696
250 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покришка або шина для тачки або візка застосовується для ремонту колеса, якщо диск і маточина знаходиться в хорошому стані, а покришка вже стерлася або порвалася. У цьому випадку у Вас немає потреби купувати нове колесо, а досить просто замінити шину з камерою. У комплекті йде камера, що значно здешевлює цю заміну. Замінити покришку дуже легко з цим впорається будь-який, навіть не маючи особливої навички та інструменту. Головне при встановленні нової покришки дивитися щоб камера була повністю розправлена і без переломів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Будівельна техніка |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Посадковий діаметр шини | 8" |
| Індекс навантаження шини | 40 |
| Індекс швидкості | A4 |
| Тип | Камерна "TT" |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 4" |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип комплектуючого | Покришка з камерою |
| Повнопрофільна шина | Немає |
| Вага | 1.53 кг |
- Ціна: 250 ₴

