
Покрышка для велосипеда 26x2.125, (57-559), Wanda P1084
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-8778
261 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покрышка для велосипеда 26x2.125, (57-559), Wanda P1084 виготовлена з великим вмістом чистого каучуку, таким чином досягається максимально ефективний баланс між м'якістю, зчепленням і стиранням покришки, що надає більший термін служби та краще зчеплення з дорогою. Даний вид протектора потрібно вибирати якщо ви пересуваєтеся по ґрунтових дорогах, бездоріжжю, бруду і піску. Вона має масивні шипи по всій поверхні та відмінну бічну підтримку, що дозволяє максимально контролювати ваш транспортний засіб на складних типах покриття.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wanda |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Гума |
| Посадковий діаметр шини | 26" |
| Призначення | Міський/дорожній |
| Стан | Новий |
| Тип шини | Позашляхові |
| Ширина шини | 2.125 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.94 кг |
| Гарантійний термін | 0.5 міс |
| Ширина | 57 см |
- Ціна: 261 ₴

