
Покрышка для велосипеда 28x1.75, (47-622), 700x45C, Wanda W2011
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-8780
255 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покрышка для велосипеда 28x1.75, (47-622), 700x45C, Wanda W2011 виготовлена з великим вмістом чистого каучуку, таким чином досягається максимально ефективний баланс між м'якістю, зчепленням і стиранням покришки, що надає більший термін служби та краще зчеплення з дорогою. Дана покришка є полусліковою вона призначена як для асфальту, так і для ґрунтових доріг, завдяки бічним грунтозацепам. За допомогою їх покришка поводиться передбачувано на ґрунтових дорогах, а завдяки біговій доріжці по центру вона досить комфортно їде по асфальту. Але при цьому має менший накат ніж слікова покришка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wanda |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Гума |
| Посадковий діаметр шини | 28" |
| Призначення | Міський/дорожній |
| Стан | Новий |
| Тип шини | Полусліки |
| Ширина шини | 1.75 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.71 кг |
| Гарантійний термін | 0.5 міс |
| Ширина | 47 см |
- Ціна: 255 ₴

