
Покришка для велосипеда 28x1.75, (47-622), 700x45C, Wanda W1107
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: VP004483
284 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покришка для велосипеда 28x1.75, (47-622), 700x45C, Wanda W1107 виготовлена з великим вмістом чистого каучуку, у такий спосіб досягається максимально ефективний баланс між м'якістю, зчепленням і стиранням покришки, що надає більший термін експлуатації та краще зчеплення з дорогою. Ця покришка є напівсліковою вона призначена як для асфальту, так і для ґрунтових доріг, завдяки бічному ґрунтувальному ґрунтуванню. За допомогою їхнього покришка поводиться передбачувано на ґрунтових дорогах, а завдяки біговій доріжці по центру вона досить комфортно їде асфальтом. Але водночас має менший накат ніж слікова покришка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wanda |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Гума |
| Посадковий діаметр шини | 28" |
| Призначення | Міський/дорожній |
| Стан | Новий |
| Тип шини | Полусліки |
| Ширина шини | 1.75 |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | 47 см |
| Вага | 1.03 кг |
| Гарантійний термін | 0.5 міс |
- Ціна: 284 ₴

