
Ролик для візка 70/60, нейлон
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-4745
241 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
4745, Ролик для візка 70/60, нейлон, KD-4745, 301.00грн., KD-4745, General, Колеса и ролики для гидравлических тележек
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ось | 20 мм |
| Довжина ступі | 60 мм |
| Діаметр | 70 мм |
| Матеріал диска | Нейлон |
| Навантаження на колесо | 450 кг |
| Тип комплектуючого | Ролик |
| Тип шини | Нейлон |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 241 ₴

