
Ролик для візка нейлоновий 74/70
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-4746
241 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
4746, Ролик для візка нейлоновий 74/70, KD-4746, 301.00грн., KD-4746, General, Колеса и ролики для гидравлических тележек
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ось | 20 мм |
| Довжина ступі | 70 мм |
| Діаметр | 74 мм |
| Матеріал диска | Нейлон |
| Навантаження на колесо | 500 кг |
| Тип комплектуючого | Ролик |
| Тип шини | Нейлон |
| Ширина | 70 см |
- Ціна: 241 ₴

