
Ролик для візка нейлоновий 80/70, з підшипником
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-3246
241 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нейлоновий ролик для візків повністю відлитий із високоякісного нейлону та має кульковий підшипник у маточині. Такі ролики можуть перевозити великі навантаження, водночас не створюють шуму та вібрації, але він може працювати тільки на рівних поверхнях. Завдяки своїй екологічності може використовуватися в харчових і хімічних виробництвах, вони стійкі до більшості агресивних середовищ і не бруднять підлогу. не рекомендується використовувати в умовах сильних неорганічних або концентрованих органічних кислотах.
Білий колір
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ролик |
| Користувацькі характеристики | |
| Ось | 20 мм |
| Довжина ступі | 70 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| Матеріал диска | Нейлон |
| Навантаження на колесо | 500 кг |
| Тип комплектуючого | Колесо |
| Тип шини | Нейлон |
| Ширина | 70 см |
- Ціна: 241 ₴

