
Покришка для велосипеда Deli Tire S-141, 14x1 3/8x1 5/8, 288-44
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KN-8017
170 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покришка для велосипеда Deli Tire S-141, 14x1 3/8x1 5/8, 288-44 виготовлена з великим вмістом чистого каучуку, таким чином досягається максимально ефективний баланс між м'якістю, зчепленням і стиранням покришки, що надає більший термін служби та краще зчеплення з дорогою. Такий протектор відноситься до слікових покришок, вони оптимально призначені для їзди по асфальту і щільним ґрунтовим дорогам. На цих типах покриття вони мають відмінне зчеплення і найкращий накат Серед всіх видів покришок. Але якщо ви віддаєте перевагу їзді по ґрунтових дорогах, то така покришка має дуже погане зчеплення на поворотах через відсутність бічних зачепів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deli Tire |
| Країна виробник | Індонезія |
| Матеріал | Гума |
| Посадковий діаметр шини | 14" |
| Тип шини | Сліки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр шини | 288 мм |
| Призначення | Гірські MTB, Міської/дорожній, Шосейний |
| Ширина шини | 4.4" |
- Ціна: 170 ₴

