
Покришка для тачки 3.00-8, з камерою
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-2817
216 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покришка або шина для тачки або візка застосовується для ремонту колеса, якщо диск і маточина знаходиться в хорошому стані, а покришка вже стерлася або порвалася. У цьому випадку у Вас немає потреби купувати нове колесо, а досить просто замінити шину з камерою. У комплекті йде камера, що значно здешевлює цю заміну. Замінити покришку дуже легко з цим впорається будь-який, навіть не маючи особливої навички та інструменту. Головне при встановленні нової покришки дивитися щоб камера була повністю розправлена і без переломів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Індекс навантаження шини | 35 |
| Індекс швидкості | A4 |
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Посадковий діаметр шини | 8" |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Тип | Камерна "TT" |
| Ширина шини | 3" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 8" |
| Повнопрофільна шина | Немає |
| Тип комплектуючого | Покришка з камерою |
- Ціна: 216 ₴

