
Колесо з кронштейном поліуретан 100 мм
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-3225
237 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Промислові колеса з кріпленням виготовлені з оцинкованого металу методом штампування. На кріпленні є 4 отвори для фіксації колеса на стелажі або візку. Саме колесо відлите з поліаміду та має контактний шар із поліуретану, у його маточині встановлений голчастий підшипник. Такі колеса можна застосовувати в будь-яких сферах діяльності. Воно витримує гарні навантаження й може працювати в температурних режимах від -20 до +50 градусів Цельсія. Основним плюсом таких коліс є те, що вони видають мінімум шуму під час транспортування і водночас не ушкоджують покриття.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 100 мм |
| Спосіб кріплення | Платформа під саморізи |
| Поворотне | Ні |
| Матеріал | Метал |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал диска | Поліамід |
| Ширина | 32 см |
| Тип комплектуючого | Колесо |
| Тип шини | Поліуретан |
| Навантаження на колесо | 140 кг |
| Висота до кронштейна | 128 мм |
- Ціна: 237 ₴

