
Покришка на велосипед 28x1.75, (47-622) Durro BH-610
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: VP004674
189 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покришка Durro BH-610 призначена для велосипедів з діаметром колеса 28 дюймів та шириною покришки 1.75 дюйма. Durro BH-610 забезпечує відмінне зчеплення з дорогою та хорошу стійкість навіть на мокрому асфальті. Це дозволяє вам почуватися впевнено та безпечно під час їзди на велосипеді. Покришка виготовлена із міцного гумового матеріалу, що робить її довговічною та стійкою до проколів. Вона також має гарні амортизаційні властивості, які допомагають пом'якшити удари та вібрацію на нерівних дорогах. Durro BH-610 пропонує відмінну комфортність та плавність руху. Вона підходить для міської їзди, прогулянок парками і для подорожей на далекі відстані. Якщо ви шукаєте надійну покришку для вашого велосипеда, яка забезпечить вас комфортною та безпечною поїздкою, то Durro BH-610 може бути чудовим вибором.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Гума |
| Посадковий діаметр шини | 28" |
| Призначення | Міський/дорожній |
| Стан | Новий |
| Тип шини | Полусліки |
| Ширина шини | 1.75 |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | 47 см |
| Вага | 1.03 кг |
| Гарантійний термін | 0.5 міс |
- Ціна: 189 ₴

