
Колесо поліуретан з кронштейном 75 мм
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-3224
178 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
3224, Колесо поліуретан з кронштейном 75 мм, KD-3224, 222.00грн., KD-3224, General, Колесо с неповоротным кронштейном
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота до кронштейна | 108 мм |
| Діаметр | 75 мм |
| Матеріал диска | Поліамід |
| Навантаження на колесо | 130 кг |
| Тип комплектуючого | Колесо |
| Тип шини | Поліуретан |
| Ширина | 32 см |
- Ціна: 178 ₴

