
Камера для велосипеда 28x1.75/1.90 OCST, прямий вентиль A/V
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_PDEES-8393
134 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Камера для велосипеда 28x1.75/1.90 OCST, прямий вентиль A/V виконана з якісного каучуку і має відмінні експлуатаційні характеристики, при необхідності її можна заклеїти. Камера призначена для будь-якої техніки з відповідним розміром покришки, вона має відмінну еластичність і легко встановлюється в ваше колесо. При монтажі потрібно бути обережним, щоб не пошкодити її. Вона має стандартний автомобільний вентиль, який накачується звичайним насосом або на будь-якому шиномонтажі без додаткових перехідників.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид камери | Універсальні |
| Виробник | OCST |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Гума |
| Посадковий діаметр шини | 28" |
| Призначення | Міський/дорожній |
| Стан | Новий |
| Тип ніпеля | Автомобільний (AV) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 622 мм |
| Ширина | 47 мм |
- Ціна: 134 ₴

