
Поворотное колесо 100 мм
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-3184
176 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поворотне колесо має кронштейн з оцинкованого металу, але замість звичайного майданчика для кріплення з 4 болтами встановлений інший кронштейн із болтом, який легко можна закріпити звичайною гайкою. У місці з'єднання майданчика з кронштейном встановлений кульковий підшипник для легшого повороту колеса, а щоб уникнути потрапляння забруднень у поворотний вузол є спеціальний пильовик. Саме колесо має штампований диск з оцинкованого металу та голчастий підшипник, який витримує великі навантаження, ніж звичайний. Для забезпечення плавного ходу встановлена шина з литої гуми.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал диска | Метал |
| Ширина | 25 см |
| Діаметр | 100 мм |
| Тип комплектуючого | Колесо |
| Тип шини | Лита |
| Навантаження на колесо | 70 кг |
| Висота до кронштейна | 130 мм |
| Висота штиря | 45 мм |
- Ціна: 176 ₴

