
Колесо на візок 160/15 мм.
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-4725
122 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
4725, Колесо на візок 160/15 мм., KD-4725, 123.00грн., KD-4725, , Колеса, покрышки, камеры, промышленные колеса, грунтозацепы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Тип комплектуючого | Колесо |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.5 кг |
| Ось | 15 мм |
| Довжина ступі | 17 мм |
| Діаметр | 160 мм |
| Матеріал диска | Метал |
| Тип шини | Лита |
| Ширина | 28 см |
- Ціна: 122 ₴

