
Камера на велосипед 40-622, A/V (Індія)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KN-7930
85 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Камера на велосипед 40-622, A/V (Індія) виконана з додаванням чистої гуми має хорошу якість за свої гроші та відмінно підійде для заміни вашої старої камери. Камера призначена для будь-якої техніки з відповідним розміром покришки, вона має відмінну еластичність і легко встановлюється в ваше колесо. При монтажі потрібно бути обережним, щоб не пошкодити її. Вона має стандартний автомобільний вентиль, який накачується звичайним насосом або на будь-якому шиномонтажі без додаткових перехідників.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Тип ніпеля | Автомобільний (AV) |
| Посадковий діаметр шини | 28" |
| Матеріал | Гума |
| Вид камери | Універсальні |
| Призначення | Міський/дорожній |
| Ширина | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Виробник | MRH |
| Діаметр | 28 мм |
- Ціна: 85 ₴

