
Камера для велосипеда 20х1.95 / 20х2.125, (57-406), Wanda, A/V 35 мм.
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: VK004492
95 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Камера для велосипеда 20х1.95 / 20х2.125, (57-406), Wanda, A/V 35 мм. виконана з суміші чистої гуми з іншими компонентами та має відмінну якість у своєму сегменті. Камера призначена для будь-якої техніки з відповідним розміром покришки, вона має відмінну еластичність і легко встановлюється в ваше колесо. При установці потрібно бути обережним, щоб не пошкодити її. Вона має подовжений автомобільний вентиль, який накачується звичайним насосом або на будь-якому шиномонтажі без додаткових перехідників. Що дозволяє її встановлювати навіть в колеса з подвійним ободом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wanda |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Гума |
| Посадковий діаметр шини | 20" |
| Призначення | Міський/дорожній |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 2.125 |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип ніпеля | Автомобільний (AV) |
| Ширина | 57 см |
| Тип камери | Без антипрокольної рідини |
| Вага | 0.2 кг |
| Гарантійний термін | 0.5 міс |
- Ціна: 95 ₴

