
Камера 10х2.00 ChaoYang прямий вентель A/V
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KN-6959
88 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Камера 10х2.00 призначена для різних дитячих колясок, гіроббордів, гіроскутерів, деяких біговелів, інвалідних колясок, дитячих велосипедів та будь-якої іншої техніки з відповідним діаметром покришки. Для зручності експлуатації камера має прямий вентиль зі стандартним діаметром, що дає змогу легко накачувати її будь-яким насосом, без жодних перехідників. Вона виготовлена з якісного еластичного матеріалу, що дає змогу Вашому колесу завжди перебувати в робочому стані. Під час встановлення камери необхідно дотримуватися обережності, щоб не пошкодити її.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chaoyang |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ніпеля | Автомобільний (AV) |
| Посадковий діаметр шини | 10" |
| Матеріал | Гума |
| Вид камери | Універсальні |
| Ширина | 52 мм |
| Стан | Новий |
| Призначення | Дитячі |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр | 10 мм |
- Ціна: 88 ₴

