
Колесо на візок 75 мм
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-3161
33 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
3161, Колесо на візок 75 мм, KD-3161, 41.00грн., KD-3161, General, Колеса, покрышки, камеры, промышленные колеса, грунтозацепы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ось | 12 мм |
| Довжина ступі | 32 мм |
| Діаметр | 75 мм |
| Навантаження на колесо | 50 кг |
| Тип шини | Лита |
| Ширина | 25 см |
| Матеріал диска | Метал |
| Тип комплектуючого | Колесо |
- Ціна: 33 ₴

