
Підшипник 204
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OP_KD-3280
32 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Країна виробник | Китай |
| Основні атрибути | |
| Тип навантаження | Радіальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр. | 20 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Міжнародне позначення | 6204 |
| Ширина | 14 см |
- Ціна: 32 ₴

