![Велосипед Titan FOX 29" 19" 2025 Сірий-Помаранчевий [29TJA-005512], фото 1](https://images.prom.ua/7379106094_velosiped-titan-fox.jpg)
Велосипед Titan FOX 29" 19" 2025 Сірий-Помаранчевий [29TJA-005512]
- Нет в наличии
- Код: 29TJA-005512
9 700 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед Favorite Tracker 26 "17" Чорний-Зелений [FvTAL21-003665]
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Titan |
| Размер рамы | 19" |
| Пользовательские характеристики | |
| Вилка | Titan - alu - amort-lock |
| Виніс руля | Алюмінієвий |
| Втулка (Задня) | GL-A23QF |
| Втулка (передня) | GL-A23QF |
| Возраст | Дорослий, Підлітковий |
| Гальмо (Заднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмо (переднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмівні ручки | Моноблок |
| Грипси | JD-713 22.2*120mm |
| Диаметр колес | 29" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Каретка | NECO B910. |
| Кассета | SHUNFENG FW-8. 8 SP |
| Руль | Алюмінієвий |
| Колір (додатковий) | Синій |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Количество скоростей | 24 швидкості |
| Ланцюг | KMC HV500 |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF500 |
| Матеріал вилки | Алюміній |
| Материал рамы | Алюминий |
| Обода | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | NECO WP-625 |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano Tourney RD-TY300 |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano TZ500 |
| Покришка (задня) | BL-783 29*2.35, BK |
| Покришка (передня) | BL-783 29*2.35, BK |
| Підсідельний штир | Алюмінієвий |
| Рама | Titan - alu-19 |
| Рульова колонка | NECO H159DM |
| Рік | 2025 |
| Серия | FOX |
| Система шатунів | Prowheel |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | Titan - MTB |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип задньої втулки | Під касету |
| Тип рамы | Гірський |
- Цена: 9 700 ₴

![Велосипед Titan FOX 29" 19" 2025 Сірий-Помаранчевий [29TJA-005512], фото 2](https://images.prom.ua/7379106095_w159_h159_velosiped-titan-fox.jpg)
![Велосипед Titan FOX 29" 19" 2025 Сірий-Помаранчевий [29TJA-005512], фото 3](https://images.prom.ua/7379106096_w159_h159_velosiped-titan-fox.jpg)
![Велосипед Titan FOX 29" 19" 2025 Сірий-Помаранчевий [29TJA-005512], фото 4](https://images.prom.ua/7379106097_w159_h159_velosiped-titan-fox.jpg)
![Велосипед Titan FOX 29" 19" 2025 Сірий-Помаранчевий [29TJA-005512], фото 5](https://images.prom.ua/7379106098_w159_h159_velosiped-titan-fox.jpg)
![Велосипед Titan FOX 29" 19" 2025 Сірий-Помаранчевий [29TJA-005512], фото 6](https://images.prom.ua/7379106099_w159_h159_velosiped-titan-fox.jpg)
![Велосипед Titan FOX 29" 19" 2025 Сірий-Помаранчевий [29TJA-005512], фото 7](https://images.prom.ua/7379106100_w159_h159_velosiped-titan-fox.jpg)
![Велосипед Titan FOX 29" 19" 2025 Сірий-Помаранчевий [29TJA-005512], фото 8](https://images.prom.ua/7379106101_w159_h159_velosiped-titan-fox.jpg)
![Велосипед Titan FOX 29" 19" 2025 Сірий-Помаранчевий [29TJA-005512], фото 9](https://images.prom.ua/7379106102_w159_h159_velosiped-titan-fox.jpg)
![Велосипед Titan FOX 29" 19" 2025 Сірий-Помаранчевий [29TJA-005512], фото 10](https://images.prom.ua/7379106103_w159_h159_velosiped-titan-fox.jpg)
