![Велосипед TITAN BMX Flatland Light 2022 20" 10" Чорний Металік [20TJBMX20-004494], фото 1](https://images.prom.ua/7379100911_velosiped-titan-bmx.jpg)
Велосипед TITAN BMX Flatland Light 2022 20" 10" Чорний Металік [20TJBMX20-004494]
- Нет в наличии
- Код: 20TJBMX20-004494
8 990 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед TITAN BMX Flatland 2024 20" 10" Зелений [20TJS-005034]
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cross |
| Размер рамы | 10 |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага велосипеда | 13.2 кг |
| Виделка додатково | Безрізьбова |
| Вилка | Titan - ste - reg |
| Виніс руля | Алюмінієвий ZOOM MX-C628-8EN-M .28 - 6*22 - 2 H - 30MM EX.48MM |
| Втулка (Задня) | SF-A241 Алюмінієва |
| Втулка (передня) | SF-A241 Алюмінієва |
| Возраст | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | PROMAX U-980R, Алюмінієвий U-brake |
| Гальмівні ручки | C-STAR UL-237D, алюмінієва ручка на 2 пальці |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | Гумові CH-G05A. 130мм. чорні |
| Диаметр колес | 20" |
| Зростання для модуля підбору | 130-145 |
| Каретка | SAMOX AX02-ABA |
| Руль | Сталь 700 * 22 - 2 * 22 - 2 * 1 - 8T. H - 220MM |
| Колір (додатковий) | Чорний |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Комплектация | ***** |
| Ланцюг | KMC Z-410NP, 1/2*1/8*76 ланок |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Материал рамы | Сталь |
| Наявність LockOut | Нет |
| Обода | 20"*1.75*14G*36H, подвійні алюмінієві |
| Педалі | WELLGO B289DU |
| Покришка (задня) | Покришка KENDA K905. 20X2 - 125 чорна , |
| Покришка (передня) | KENDA K905. 20X2*125 |
| Підлога для модуля підбору | Чоловічий |
| Підсідельний штир | Алюміній ZOOM SP-102/ISO-M. 25 - 4 X200 X2 - 6T |
| Рама | Titan - ste-10 |
| Рік | 2022 |
| Серия | BMX |
| Система шатунів | SAMOX BFC-23R CW-1416,1/2*1*8*28T*170mm, алюмінієвий шатун |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | Сідло VELO VL-7040 |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Ригідна |
| Тип гальм | U-BRAKE |
| Тип рамы | BMX |
| Ход вилки | - |
- Цена: 8 990 ₴

![Велосипед TITAN BMX Flatland Light 2022 20" 10" Чорний Металік [20TJBMX20-004494], фото 2](https://images.prom.ua/7379100913_w159_h159_velosiped-titan-bmx.jpg)
![Велосипед TITAN BMX Flatland Light 2022 20" 10" Чорний Металік [20TJBMX20-004494], фото 3](https://images.prom.ua/7379100914_w159_h159_velosiped-titan-bmx.jpg)
![Велосипед TITAN BMX Flatland Light 2022 20" 10" Чорний Металік [20TJBMX20-004494], фото 4](https://images.prom.ua/7379100915_w159_h159_velosiped-titan-bmx.jpg)
![Велосипед TITAN BMX Flatland Light 2022 20" 10" Чорний Металік [20TJBMX20-004494], фото 5](https://images.prom.ua/7379100917_w159_h159_velosiped-titan-bmx.jpg)
