![Велосипед CrossBike COMPASS 26" 12.5" Зелений-Чорний [26СTA-006192], фото 1](https://images.prom.ua/7379127689_velosiped-crossbike-compass.jpg)
Велосипед CrossBike COMPASS 26" 12.5" Зелений-Чорний [26СTA-006192]
- В наличии
- Код: 26СTA-006192
8 200 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед CrossBike RESPECT 26" 13" Чорний-Синій [26СTS-006201]
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Crossbike |
| Размер рамы | 12.5" |
| Ход вилки | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага велосипеда | 16 кг |
| Виделка додатково | Безрізьбова |
| Вилка | Амортизаційна вилка, сталь: безрізьбова |
| Виніс руля | Алюмінієвий |
| Втулка (Задня) | 3/8*14G*36H*135*180MM |
| Втулка (передня) | 3/8"*14G*36H*100W*140mm, сталь |
| Возраст | Дорослий, Підлітковий |
| Гальмо (Заднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмо (переднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмівні ручки | Моноблок Shimano ST-EF500 |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | Пластик 130мм |
| Диаметр колес | 26" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Нет |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Кассета | FW-7 |
| Руль | Сталевий, довжина: 620mm |
| Колір (додатковий) | Зелений |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Комплектация | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Количество скоростей | 21 швидкість |
| Ланцюг | 1/2*3/32*110L F51 |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF500 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Материал рамы | Алюминий |
| Наявність LockOut | Нет |
| Обода | Подвійний алюмінієвий обід |
| Педалі | YH-181X. метал+пластик |
| Перемикач швидкостей (задній) | SHIMANO RD-TZ500 |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano TZ500 |
| Покришка (задня) | 26*2.125 чорна |
| Покришка (передня) | 26*2.125 чорна |
| Підсідельний штир | Сталь 27-2 X300 X1-2T |
| Рама | crossbike-alu-12 |
| Рульова колонка | 1-1/8*44*30 , Інтегрована, безрізьбова |
| Рік | 2026 |
| Серия | Compass |
| Система шатунів | Шатун сталевий 1/2*3/32*24*34*42T*152MM |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
| Сідло | MTB 3710 |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рамы | Гірський |
- Цена: 8 200 ₴

![Велосипед CrossBike COMPASS 26" 12.5" Зелений-Чорний [26СTA-006192], фото 2](https://images.prom.ua/7379127690_w159_h159_velosiped-crossbike-compass.jpg)
![Велосипед CrossBike COMPASS 26" 12.5" Зелений-Чорний [26СTA-006192], фото 3](https://images.prom.ua/7379127693_w159_h159_velosiped-crossbike-compass.jpg)
![Велосипед CrossBike COMPASS 26" 12.5" Зелений-Чорний [26СTA-006192], фото 4](https://images.prom.ua/7379127694_w159_h159_velosiped-crossbike-compass.jpg)
![Велосипед CrossBike COMPASS 26" 12.5" Зелений-Чорний [26СTA-006192], фото 5](https://images.prom.ua/7379127695_w159_h159_velosiped-crossbike-compass.jpg)
![Велосипед CrossBike COMPASS 26" 12.5" Зелений-Чорний [26СTA-006192], фото 6](https://images.prom.ua/7379127696_w159_h159_velosiped-crossbike-compass.jpg)
