![Велосипед Cross Marvel 20" 10" Сірий [20CJAS-003361], фото 1](https://images.prom.ua/7379122416_velosiped-cross-marvel.jpg)
Велосипед Cross Marvel 20" 10" Сірий [20CJAS-003361]
- Нет в наличии
- Код: 20CJAS-003361
7 300 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед Cross Space 20"10" Білий-Блакитний [20CJAS-003362]
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cross |
| Размер рамы | 20" |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага велосипеда | 11 кг |
| Виделка додатково | Безрізьбова |
| Вилка | Cross-stell-reg |
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина: 80мм |
| Втулка (Задня) | 3/8*14G*36H*135*175MM, сталь |
| Втулка (передня) | M10*14G*36H*100*108mm, з ексцентриком:108mm, алюмінієва |
| Возраст | Дитячий |
| Гальмівні ручки | Моноблок Shimano |
| Гарантія на обладнання | 3 місяці |
| Гарантія на раму | 1 рік |
| Грипси | Гумові XL-G09. 120мм. чорні |
| Диаметр колес | 20" |
| Диаметр ротора | - |
| Задній амортизатор | Нет |
| Каретка | NECO N2 |
| Кассета | FW-6 |
| Руль | Сталевий, довжина: 600mm |
| Колір (додатковий) | Сірий |
| Колір (додатковий)2 | Зелений |
| Колір рами (основний) | Сірий |
| Комплектация | ***** |
| Количество скоростей | 21 швидкість |
| Ланцюг | Ланцюг FFC C30 . 1/2*3/32*96 |
| Манетки (Ручки перемикання) | SHIMANO SL-RS36 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Материал рамы | Алюминий |
| Наявність LockOut | Да |
| Обода | Подвійні алюмінієві |
| Педалі | NECO WP-401 |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano RD-TZ50 |
| Покришка (задня) | KENDA K1177 |
| Покришка (передня) | KENDA K1177 |
| Підсідельний штир | Сталь 27-2 X250 X1-4T |
| Рульова колонка | NECO H846 |
| Рік | 2022 |
| Серия | Marvel |
| Система шатунів | 140mm |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Для дітей |
| Сідло | MTB сідло "Cross" |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Ригідна |
| Тип гальм | V-Brake |
| Тип задньої втулки | Трещатка |
| Тип рамы | Гірський |
| Ход вилки | - |
- Цена: 7 300 ₴

![Велосипед Cross Marvel 20" 10" Сірий [20CJAS-003361], фото 2](https://images.prom.ua/7379122417_w159_h159_velosiped-cross-marvel.jpg)
![Велосипед Cross Marvel 20" 10" Сірий [20CJAS-003361], фото 3](https://images.prom.ua/7379122418_w159_h159_velosiped-cross-marvel.jpg)
![Велосипед Cross Marvel 20" 10" Сірий [20CJAS-003361], фото 4](https://images.prom.ua/7379122419_w159_h159_velosiped-cross-marvel.jpg)
![Велосипед Cross Marvel 20" 10" Сірий [20CJAS-003361], фото 5](https://images.prom.ua/7379122420_w159_h159_velosiped-cross-marvel.jpg)
