![Велосипед CrossBike Storm 29" 19.5" Чорний-Синій [29CJPr-004401], фото 1](https://images.prom.ua/7379121992_velosiped-crossbike-storm.jpg)
Велосипед CrossBike Storm 29" 19.5" Чорний-Синій [29CJPr-004401]
- Нет в наличии
- Код: 29CJPr-004401
6 990 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед Cross Egoist-v1.0-2022 29"18" Сірий-Жовтий [29СTA-004359]
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Crossbike |
| Размер рамы | 19.5" |
| Ход вилки | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага велосипеда | 15 кг |
| Виделка додатково | Безрізьбова |
| Вилка | crossbike-ste-amort |
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина: 80мм |
| Втулка (Задня) | 3/8*14G*36H*135*180мм |
| Втулка (передня) | M9*14G*36H*100*108mm |
| Возраст | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | JMT-01 |
| Гальмо (переднє) | JMT-01 |
| Гальмівні ручки | Моноблок Shimano EF51 |
| Гарантія на обладнання | 3 місяці |
| Гарантія на раму | 6 місяців |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Диаметр колес | 29" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Нет |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Кассета | SHUNFENG FW-7. 7 SP |
| Руль | Сталевий, довжина: 680mm |
| Колір (додатковий) | Синій |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Комплектация | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Количество скоростей | 21 швидкість |
| Ланцюг | Ланцюг FFC C30 . 1/2*3/32*114 |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF51 21speed |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Материал рамы | Сталь |
| Наявність LockOut | Нет |
| Обода | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | Педалі NECO WP-401 |
| Перемикач швидкостей (задній) | SHIMANO RD-TZ50 пряма установка, довга лапка |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano FD-TZ30 |
| Покришка (задня) | PULIMA K1153 29"x2.125 |
| Покришка (передня) | PULIMA K1153 29"x2.125 |
| Підсідельний штир | Сталь |
| Рама | crossbike-ste-19,5 |
| Рульова колонка | NECO 1-1/8*44*30 без різьбова |
| Рік | 2024 |
| Серия | Shark |
| Система шатунів | Сталевий шатун SP318P8 .1/2*3*32*24*34*42*170mm |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | Titan - MTB |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рамы | Гірський |
- Цена: 6 990 ₴

![Велосипед CrossBike Storm 29" 19.5" Чорний-Синій [29CJPr-004401], фото 2](https://images.prom.ua/7379121993_w159_h159_velosiped-crossbike-storm.jpg)
![Велосипед CrossBike Storm 29" 19.5" Чорний-Синій [29CJPr-004401], фото 3](https://images.prom.ua/7379121994_w159_h159_velosiped-crossbike-storm.jpg)
