![Велосипед CrossBike Storm 26" 13" Синій [26CJPr-005765], фото 1](https://images.prom.ua/7379120885_velosiped-crossbike-storm.jpg)
Велосипед CrossBike Storm 26" 13" Синій [26CJPr-005765]
- В наличии
- Код: 26CJPr-005765
6 700 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед CrossBike Blast SUSP 26" 13" Неоновий зелений [26CJPr21-003504]
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Crossbike |
| Размер рамы | 13" |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага велосипеда | 16 кг |
| Виделка додатково | Безрізьбова |
| Вилка | Амортизаційна вилка, сталь, 25.4*28.6*30*192MM |
| Виніс руля | Сталевий |
| Втулка (Задня) | 3/8*14G*36H*135*175MM, сталь |
| Втулка (передня) | M9*14G*36H*100*108mm |
| Возраст | Дорослий, Підлітковий |
| Гальмо (Заднє) | JMT-01 |
| Гальмо (переднє) | JMT-01 |
| Гальмівні ручки | Моноблок |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 1 рік |
| Грипси | 130MM JD-196 |
| Диаметр колес | 26" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Нет |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Кассета | FW-7 |
| Руль | Сталевий, довжина: 620mm |
| Колір (додатковий) | Синій |
| Колір рами (основний) | Синій |
| Комплектация | Велосипед, підніжка, паспорт |
| Количество скоростей | 21 швидкість |
| Ланцюг | Ланцюг FFC C30 . 1/2*3/32*110 |
| Манетки (Ручки перемикання) | Моноблок Sshine |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Материал рамы | Сталь |
| Обода | Подвійний алюмінієвий обід |
| Педалі | MX-P624. Пластик - |
| Перемикач швидкостей (задній) | TZ50 |
| Перемикач швидкостей (передній) | TZ30 |
| Покришка (задня) | 26X1.95 |
| Покришка (передня) | 26X1.95 |
| Підсідельний штир | Сталь 25 – 4*250MM*1 – 2T |
| Рама | Cross - ste-13 |
| Рульова колонка | 1-1/8*44*30 , Інтегрована, безрізьбова |
| Рік | 2022 |
| Серия | STORM |
| Система шатунів | Шатун сталевий 1/2*3/32*24*34*42T*152MM |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
| Сідло | 703:230*170 mm |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рамы | Гірський |
- Цена: 6 700 ₴

![Велосипед CrossBike Storm 26" 13" Синій [26CJPr-005765], фото 2](https://images.prom.ua/7379120886_w159_h159_velosiped-crossbike-storm.jpg)
![Велосипед CrossBike Storm 26" 13" Синій [26CJPr-005765], фото 3](https://images.prom.ua/7379120887_w159_h159_velosiped-crossbike-storm.jpg)
![Велосипед CrossBike Storm 26" 13" Синій [26CJPr-005765], фото 4](https://images.prom.ua/7379120888_w159_h159_velosiped-crossbike-storm.jpg)
![Велосипед CrossBike Storm 26" 13" Синій [26CJPr-005765], фото 5](https://images.prom.ua/7379120889_w159_h159_velosiped-crossbike-storm.jpg)
