![Велосипед CrossBike STORM 24" 12" Синій [24CJPr-005766], фото 1](https://images.prom.ua/7379120864_velosiped-crossbike-storm.jpg)
Велосипед CrossBike STORM 24" 12" Синій [24CJPr-005766]
- В наличии
- Код: 24CJPr-005766
6 700 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед CrossBike Pegas 24" 11" Неоновий жовтий-Чорний-Сірий [24CJPr21-003457]
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Crossbike |
| Размер рамы | 12" |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Виделка додатково | Безрізьбова |
| Вилка | Амортизаційна вилка, сталь, 25.4*28.6*30*192MM |
| Виніс руля | Алюмінієві 28-6*31-8H-40MM EX.80MM |
| Втулка (Задня) | 3/8*14G*36H*135*175MM, сталь |
| Втулка (передня) | M9*14G*36H*100*108mm |
| Возраст | Дорослий, Підлітковий |
| Гальмо (Заднє) | JMT-01 |
| Гальмо (переднє) | JMT-01 |
| Гальмівні ручки | Моноблок |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 1 рік |
| Грипси | 22.2*120mm, чорні |
| Диаметр колес | 24" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Нет |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Кассета | SHUNFENG FW-7. 7 SP |
| Руль | Сталевий, довжина: 650mm |
| Колір (додатковий) | Синій |
| Колір рами (основний) | Синій |
| Комплектация | Велосипед, підніжка, паспорт |
| Количество скоростей | 21 швидкість |
| Ланцюг | Ланцюг FFC C30 . 1/2*3/32*110 |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF51 21speed |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Материал рамы | Сталь |
| Обода | Подвійний Алюмінієвий 24"*1 - 75*14G*36H |
| Педалі | NECO WP-401 |
| Перемикач швидкостей (задній) | Shimano RD-TZ50 |
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano FD-TZ30 |
| Покришка (задня) | PULIMA K1153, 24X2.125 чорна |
| Покришка (передня) | PULIMA K1153, 24X2.125 |
| Підсідельний штир | Сталь 25 – 4*250MM*1 – 2T |
| Рама | Cross - Ste - 12 |
| Рульова колонка | 1-1/8*44*30 , Інтегрована, безрізьбова |
| Рік | 2023 |
| Серия | STORM |
| Система шатунів | Сталевий шатун SP318P8 .1/2*3*32*24*34*42*170mm |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
| Сідло | 703:230*170 mm |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип рамы | Гірський |
- Цена: 6 700 ₴

![Велосипед CrossBike STORM 24" 12" Синій [24CJPr-005766], фото 2](https://images.prom.ua/7379120865_w159_h159_velosiped-crossbike-storm.jpg)
![Велосипед CrossBike STORM 24" 12" Синій [24CJPr-005766], фото 3](https://images.prom.ua/7379120866_w159_h159_velosiped-crossbike-storm.jpg)
![Велосипед CrossBike STORM 24" 12" Синій [24CJPr-005766], фото 4](https://images.prom.ua/7379120867_w159_h159_velosiped-crossbike-storm.jpg)
![Велосипед CrossBike STORM 24" 12" Синій [24CJPr-005766], фото 5](https://images.prom.ua/7379120868_w159_h159_velosiped-crossbike-storm.jpg)
