![Велосипед Cross Focus 29" 19.5" Чорний-Зелений [29CWS-005777], фото 1](https://images.prom.ua/7379119517_velosiped-cross-focus.jpg)
Велосипед Cross Focus 29" 19.5" Чорний-Зелений [29CWS-005777]
- В наличии
- Код: 29CWS-005777
5 900 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед Crossbike Drive 29" 21" Сірий-Помаранчевий [29СTA-006310]
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cross |
| Размер рамы | 19.5" |
| Ход вилки | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага велосипеда | 18 кг |
| Виделка додатково | Безрізьбова |
| Вилка | Амортизаційна вилка "Cross" |
| Виніс руля | Алюмінієвий винос, довжина: 50mm |
| Втулка (Задня) | Shunfeng SF-A25 |
| Втулка (передня) | Shunfeng SF-A25 |
| Возраст | Підліток |
| Гальмо (Заднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмо (переднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмівні ручки | EF51 |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців |
| Гарантія на раму | 12 місяців |
| Грипси | Гумові 125mm |
| Диаметр колес | 29" |
| Диаметр ротора | 160 мм |
| Задній амортизатор | Нет |
| Каретка | Кенлі. KL-08A |
| Кассета | SHUNFENG FW-7. 7 SP |
| Руль | Сталевий, довжина: 650mm |
| Колір (додатковий) | Зелений |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Комплектация | Велосипед. підніжка. крила. паспорт***** |
| Количество скоростей | 21 швидкість |
| Ланцюг | KMC,C30 108L |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF51 |
| Матеріал вилки | Сталь |
| Материал рамы | Сталь |
| Наявність LockOut | Нет |
| Обода | Алюмінієвий подвійний |
| Педалі | NECO WP-401 |
| Перемикач швидкостей (задній) | TZ50 |
| Перемикач швидкостей (передній) | TZ30 |
| Покришка (задня) | 29X2.35 |
| Покришка (передня) | 29X2.35 |
| Підсідельний штир | Сталь |
| Рама | Cross - ste-19 |
| Рульова колонка | 1-1/8*44*30 , Інтегрована, безрізьбова |
| Рік | 2021 |
| Серия | Focus |
| Система шатунів | Шатун сталевий 1/2*3/32*24*34*42T*152MM |
| Спицы | 14 G |
| Пол | Чоловічий,Унісекс |
| Сідло | MTB SADDLE |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип вилки | Пружинно еластомірна |
| Тип задньої втулки | Під тріщатку |
| Тип рамы | Гірський |
- Цена: 5 900 ₴

![Велосипед Cross Focus 29" 19.5" Чорний-Зелений [29CWS-005777], фото 2](https://images.prom.ua/7379119518_w159_h159_velosiped-cross-focus.jpg)
