![Електровелосипед E-Titan Travel 20.4" 13" Чорний [20.4ETJA-005660], фото 1](https://images.prom.ua/7379116288_elektrovelosiped-e-titan-travel.jpg)
Електровелосипед E-Titan Travel 20.4" 13" Чорний [20.4ETJA-005660]
- Нет в наличии
- Код: 20.4ETJA-005660
41 000 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велосипед Cross Marvel 20" 10" Білий-Зелений [20CJAS-003360]
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Titan |
| Материал рамы | Алюминий |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор | 48V 12Ah |
| Вага велосипеда | 25 кг |
| Гальмо (Заднє) | Дискове механічне гальмо |
| Гальмо (переднє) | Дискове механічне гальмо |
| Диаметр колес | 20" |
| Зарядное устройство | 2А |
| Колір (додатковий) | Чорний |
| Колір рами (основний) | Чорний |
| Количество скоростей | 7 швидкостей |
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano SL-TX30 |
| Мотор | Заднє мотор-колесо |
| Педалі | Алюмінієві педалі |
| Перемикач швидкостей (задній) | SHIMANO RD-TY300 |
| Мощность двигателя | 500W |
| Размер рамы | 13" |
| Розташування акумулятора | На рамі |
| Розташування електродвигуна | Заднє мотор-колесо |
| Рік | 2025 |
| Пол | Хлопчик,Дівчинка,Унісекс |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип амортизации | Хардтейл |
| Тип гальм | Дисковий механічний |
| Тип рамы | Складаний |
| Час заряду | 6 годин |
- Цена: 41 000 ₴

![Електровелосипед E-Titan Travel 20.4" 13" Чорний [20.4ETJA-005660], фото 2](https://images.prom.ua/7379116289_w159_h159_elektrovelosiped-e-titan-travel.jpg)
