![Електроскутер E-Titan City 14" Зелений-Коричневий [14EC-005174], фото 1](https://images.prom.ua/7379115531_elektroskuter-e-titan-city.jpg)
Електроскутер E-Titan City 14" Зелений-Коричневий [14EC-005174]
- Нет в наличии
- Код: 14EC-005174
34 990 ₴
+380 (93) 315-53-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електроскутер E-Titan City 14" Сірий [14EC-005175]
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Titan |
| Максимальная скорость | 45 км/ч |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор | 48V 20AH |
| Амортизация | Задня + передня |
| Возраст | Дорослий |
| Гальмо (Заднє) | Дисковий |
| Гальмо (переднє) | Дисковий |
| Дисплей | РК екран |
| Диаметр колес | 20" |
| Запас ходу | 55-80 км |
| Зарядное устройство | 2А |
| Колір (додатковий) | Коричневий |
| Колір рами (основний) | Зелений |
| Максимальная нагрузка | до 100 кг |
| Материал рамы | Сталь |
| Мотор | Заднє мотор-колесо |
| Мощность двигателя | 1000W |
| Розташування акумулятора | На рамі |
| Розташування електродвигуна | Заднє мотор-колесо |
| Рік | 2024 |
| Пол | Чоловічий,Унісекс |
| Тип аккумулятора | Lead-Acid |
| Час заряду | 6 годин |
- Цена: 34 990 ₴

![Електроскутер E-Titan City 14" Зелений-Коричневий [14EC-005174], фото 2](https://images.prom.ua/7379115532_w159_h159_elektroskuter-e-titan-city.jpg)
